TRANCE JR 26 2021

2021

49 999 Kč

V naší nabídce dětských a juniorských kol nechybí ani celoodpružené 26“ kolo Trance Jr., které vychází z velmi oblíbeného modelu Trance pro dospělé. Dokonale promyšlená trailová geometrie, skvělé odpružení Maestro a zdvihy 120/120 mm jsou zárukou toho, že model Trance Jr. je perfektní bike pro vaše mladé bikery, které láká i náročnější terén a chtějí si to maximálně užít!

Juniorská verze všestranného trail biku Trance je vhodná pro postavu mezi 145 a 165 cm. Základem kola je pečlivě zpracovaný hliníkový rám ALUXX SL se skvělou trail/all-mountain geometrii a 120 mm plně aktivního odpružení Maestro, které zde pracuje se vzduchovým tlumičem RockShox Deluxe Select+. Stejně jako u „dospělého“ modelu Trance, i zde je použito moderní uchycení tlumiče typu „trunnion mount“ pro vyšší citlivost odpružení a lepší útlum. Přední vidlice RockShox Recon Silver RL je vzduchová, poskytuje zdvih 120 mm, vybavena je zamykáním z řídítek a pro vysokou tuhost má Boost pevnou osu 110x15 mm. Stejný standard je použit i na zadním kole, kde je pevná osa 148x12 mm. Pokud je o další výbavu, je zde moderní 12-rychlostní řazení SRAM SX Eagle (systém 1x12), které i při jediném převodníku nabízí dostatek převodů do výjezdů i na rychlejší pasáže (kazeta má rozsah 11-50 zubů, převodník má 32 zubů). Vysoký brzdný účinek zajistí hydraulické brzdy Shimano. Pláště jsou zvoleny v kombinaci Maxxis Minion DHF 2.35 vpředu (hrubší vzorek) a Maxxis Ikon 2.35 vzadu (jemnější vzorek). A samozřejmě je tu i možnost dodatečné instalace teleskopické sedlovky s vnitřním vedením bowdenu.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
Skvělé odpružení Maestro
Plně aktivní zadní odpružení Maestro, které u modelu Trance Jr. poskytuje 120 mm zdvihu, je citlivé ke všem typům nerovností, jízda v terénu tak bude mnohem příjemnější a zábavnější. A navíc u tohoto systému, který funguje na principu virtuálního (plovoucího) středu otáčení zadní stavby, nedochází k nežádoucímu pohupování při šlapání – díky tomu při jízdě neztrácíte energii a jedete plynuleji, rychleji a s menší námahou.

Lehký hliníkový rám ALUXX SL
Hliníkový rám z naší špičkové slitiny ALUXX SL je vyráběn v naší vlastní továrně. Díky tomu jsou všechny fáze výrobního procesu důkladně sledovány, aby každý rám, který opustí výrobní linku, splňoval vysoké standardy pro kvalitu a stanovené přísné tolerance pro hliníkové rámy.

Další přednosti
Pro vysokou tuhost jsou použity Boost pevné osy 110x15 a 148x12 mm. Moderní řazení SRAM SX Eagle 1x12 nabízí i při jediném převodníku dostatek převodů do výjezdů i na rychlejší pasáže (kazeta má rozsah 11-50 zubů, převodník má 32 zubů). Vysoký brzdný účinek zajistí hydraulické brzdy Shimano. Rám je připraven pro dodatečnou instalaci teleskopické sedlovky s vnitřním vedením bowdenu.

Velikostijedna velikost (26" kola)

BarvaBlack/Red

RámALUXX SL Aluminum, odpružení Maestro, zdvih 120 mm

VidliceRockShox Recon Silver RL, zdvih 120 mm, zamykání z řídítek, Boost pevná osa 15x110 mm

TlumičRockShox Deluxe Select+

ŘídítkaGiant Connect, 690 mm

Představecalloy Ahead, 50 mm

Sedlovkaalloy, průměr 30,9 mm, délka 350 mm

SedloGiant

Pedály-

ŘazeníSRAM SX Eagle, převody 1x12

Přesmykač-

PřehazovačkaSRAM SX Eagle

BrzdyShimano M201, hydraulické

Brzdové pákyShimano

KazetaSRAM SX Eagle, 11-50 zubů

ŘetězSRAM SX Eagle

KlikySRAM SX DUB, převodník 32 zubů

Středové složeníSRAM DUB, press fit

RáfkyGiant AM 26, 30 mm vnitřní šířka

NábojeGiant Disc, 28 děr, Boost pevné osy 110x15 a 148x12 mm

Drátynerez ocel, 14g

Pláštěvpředu: Maxxis Minion DHF 26x2.35 / vzadu: Maxxis Ikon 26x2.35

Doplňkyvodítko řetězu Giant

HmotnostBohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Související modely

Novinky

Veveří 38, Brno Naplánujte si cestu k nám...

www.giant-bicycles.cz www.liv-cycling.cz www.giro.com www.bellsports.com www.amulet.cz/cs/kola/detska-kola/ www.camelbak.com www.blackburndesign.com www.fizik.it www.gorebikewear.com www.vdocyclecomputing.com www.eastoncycling.com cycle.shimano-eu.com www.manitoumtb.com www.sciconbags.com www.finishlineusa.com www.tifosioptics.com www.zoic.com www.guenergy.com www.galius.com www.vittoria.com www.g-form.com www.crankbrothers.com